środa, 16 sierpnia 2017

Trop 9- Matthew Espinosa.

Witajcie w nowej notce!

Długo mnie tu nie było ze względu na nic innego jak po prostu brak ciekawych imprez.
Wracam do Was z kolejnym tropem. Skoro to czytacie to wiecie z tytułu, że jest to Matthew Espinosa. Odwiedził Warszawę w ramach trasy Going Global. Meet and greet odbył się w niedzielę w hotelu DoubleTree by Hilton.
Zdecydowanie był to najlepszy meet na jakim byłam.
Do pokoju w którym się odbywał wchodziło się po 10 osób i spędzało się tam około 10 minut. Najlepsze w tym wszystkim było to, że nie było jako takiej ochrony i nikt Cię nie poganiał.
Matt osobiście jest chyba najbardziej uroczą osobą jaką spotkałam. Cały czas był uśmiechnięty i okazywał zainteresowanie osobą z którą rozmawiał. Spodobały mu się moje włosy, o butach też coś powiedział. Zrobiliśmy 3 różne pozy do zdjęć. Gdy już miałam odchodzić Matt zobaczył wiszące na mojej ręce opaski koncertowe i zaczął je przeglądać. Bardzo spodobały mu się te zaprojektowane specjalnie ma to wydarzenie. W sumie było to na prawdę warte wydania tej kasy.

Mam nadzieję, że nie zanudziłam Was tą historią i będziecie mi towarzyszyć w mojej dalszej przygodzie z blogowaniem. Jeśli się podobało zachęcam do zostawiania komentarzy. 
Peace!

Plany na 2017:
21,22,24.09- ROOM 94 Poland Tour 
23.09- Me and That Man 
24-26.11- Comic Con 

Media:
Instagram: domiskywalker
Snapchat: domiskywalker

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Skywalker na tropie , Blogger