piątek, 18 sierpnia 2017

Trop 10- Lena Kociszewska, Karol Pieszko, Dominik Rupiński.

Witajcie w nowej notce!

Tak wiem, druga notka w tym tygodniu :o wow!
Jak widzicie po tytule w tej notce będzie więcej osób, ponieważ uczyni ją to ciekawszą, a są oni ze sobą powiązani.
W sobotę w  Krakowie odbyła się moja ulubiona youtubowa impreza czyli meetyt.
W tym roku z koleżankami stwierdziłyśmy, że nie będziemy się spieszyć i jak wleciałyśmy na expo było po 13.
Pierwszą osobą jaką znalazłam był Pieszko. Pogadaliśmy chwilę, zrobiliśmy fotkę i niedługo później zaczął się panel naszej trójki muserów. W trakcie było dużo interakcji z publicznością. Dominik i Pieszko kręcili musical.ly z fankami, Dominik i Lena toczyli bitwę. Właśnie! Bitwa! Dominik i Lena poproszeni zostali o wybranie chłopaka i dziewczyny do swoich drużyn. Udało dostać mi się do drużyny Leny! Musieliśmy nagrać do piosenki Fetish Seleny Gomez, ponieważ jest ona ostanio bardzo popularna na musical.ly. Dostaliśmy 10 minut na opracowanie strategii i właściwe już musical.ly mieliśmy kręcić na scenie na oczach wszystkich. Uśmialiśmy się, ale uważam, że wyszło mam to całkiem fajnie (efekt będzie poniżej). Lena jest na prawdę świetną osobą i mega nam się współpracowało. Ostatecznie sędzią był Pieszko, który zadecydował o remisie.
Po panelu stanęłyśmy z dziewczynami w kolejce do meme famili. Jak już tak w niej czekałyśmy zauważyłam, że Dominik jest na stoisku i robi sobie zdjęcia z ludźmi. Kolejka była długa, więc poszłam do niego. Podobnie jak poprzednio, fotka i chwila rozmowy.
Nie sądziłam, że spotkanie tych ludzi sprawi mi tyle frajdy i radości, a możliwość nagrania filmiku z Leną była czymś nowym i ciekawym.
P.S. Jeśli, któreś z Was to czyta to dziękuję za fajnie i miło spędzony czas :D


Mam nadzieję, że nie zanudziłam Was tą historią i będziecie mi towarzyszyć w mojej dalszej przygodzie z blogowaniem. Jeśli się podobało zachęcam do zostawiania komentarzy. 
Peace!

Plany na 2017:
09.09- MeetUp
21,22,24.09- ROOM 94 Poland Tour 
23.09- Me and That Man 
24-26.11- Comic Con 

Media:
Instagram: domiskywalker
Snapchat: domiskywalker
Musical.ly: domia_skywalker

1 komentarz:

Copyright © 2014 Skywalker na tropie , Blogger