sobota, 17 czerwca 2017

Trop 8 - The Vamps.

Witajcie w nowej notce!!

Przepraszam, że długi czas nic nie zamieszczałam, ale najzwyczajniej w świecie nie miałam czasu... W maju nawarstwiło mi się dość sporo wyjazdów i dopiero teraz mam czas, by poukładać życie.
Dzisiejsza notka podsumowuje moje majowe koncerty The Vamps.
Nie będę pisać o każdym z osobna, ponieważ byłoby to nudne.

06.05.2017 Manchester Arena
Śmieszna sytuacja, bo bilet na koncert kupiłam dzień przed. Szukałam stojących miejsc, ponieważ nie wyznaję trybun. Udało mi się je znaleźć w Brad PIT, czyli pod drugim wybiegiem sceny. Czekałam jakieś 2h w kolejce, by być pod barierką. Udało się! Najbardziej w tym koncercie zdziwiło mnie drum solo. Nie był to tylko Tris, lecz była to bitwa między Evansem, a Simpsonem. Oczywiście nie mogę w tej partii pominąć supportów, ponieważ New Hope Club i The Tide znajdują się na liście moich ulubionych zespołów. Uważam, że grali zbyt krótko, ale co my możemy. Koncert ten był częścią trasy Middle of The night. Uważam, że był on najlepszy z tych trzech na których miałam okazję w tym roku być.

22.05.2017 Warszawa Progresja
Mój dzień zaczął się dosyć wcześnie, ponieważ zdecydowałyśmy z kumpelą, że pojedziemy na lotnisko, by zobaczyć chłopców. Dziwne było to, że przylecieli w dzień koncertu mimo czasu wolnego między koncertami no, ale ponownie nie mnie oceniać. Pod progresję poszłyśmy jakieś 2h przed wpuszczaniem. Ponownie supportem było New Hope Club, lecz niestety w niepełnym składzie. Blake nie doleciał do nas ze względów zdrowotnych. Chłopcy zagrali 4 piosenki i nastąpiła krótka przerwa na rozstawienie się The Vamps. Panowie oczywiście dali czadu, lecz rozczarował mnie brak drum solo. W trakcie show dowiedziałam się, że rano Vampsi mają wystąpić w dzień dobry TVN. Oczywiście nie mogło mnie tam zabraknąć!! Zdjęcia spod studio wrzucę Wam poniżej razem z linkiem do występu.

24.05.2017 Berlin Mercedes-Benz Arena
Ten koncert był częścią trasy Little Mix o nazwie Glory Days. The Vamps miało zaszczyt grać jako support. Gdy dojechaliśmy do Berlina dostaliśmy czas wolny *byliśmy zorganizowaną grupą* oraz cynk na temat miejsca pobytu Vampsów. Wsiadłyśmy do pierwszego busa w tamtą stronę i jazda. Udało nam się spotkać chłopców co zobaczycie poniżej. Nigdy nie wierzyłam, że któryś z nich jest w stanie mnie zapamiętać, lecz stało się! Z ust Connora i Bradleya usłyszałam najważniejsze zdanie, a mianowicie 'I remember you'. Chodziłam szczęśliwa do końca dnia. Koncert był dosyć krótki, bo trwał 40 minut, lecz czego się spodziewać po supporcie. To i tak długo. The Vamps zagrali swoje największe hity typu Can we dance, Cecilia czy Somebody to you. Niesamowicie rozgrzali niemiecko-polską publiczność przed występem Little Mix.

Miesiąc maj zdecydowanie zapisze się w moim kalendarzu jako najlepszy miesiąc w tym roku. To nie wszystko co wydarzyło się w ubiegłym miesiącu. Niestety o niektórych rzeczach nie mogę dokładnie mówić, lecz gdy tylko nowy teledysk The Tide wleci w internet dowiecie się co działo się na jego planie :D

                     

                    

                       

                  

                  

                          

Występ w DDTVN: http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/w-ddtvn-the-vamps-middle-of-the-night,232704.html

Mam nadzieję, że nie zanudziłam Was tą historią i będziecie mi towarzyszyć w mojej dalszej przygodzie z blogowaniem. Jeśli się podobało zachęcam do zostawiania komentarzy. 
Peace!

Plany na 2017:
1.07- Dawid Kwiatkowski Countdown Tour
15.07- Hello Taylor Acoustic Poland Tour
13.08- GG x ME Tour
19.08- MeetYT
21,22,24.09- ROOM 94 Poland Tour 
23.09- Me and That Man 
24.09- Comic Con 

Media:
Instagram: domiskywalker
Snapchat: domiskywalker

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Skywalker na tropie , Blogger