wtorek, 14 marca 2017

Odetchnij Tour Katowice

Witajcie w nowej notce!
W oczekiwaniu na Odetchnij Tour we Wrocławiu mam dla Was mały throwback z  koncertu w Katowicach.
Ten rok zaczął się bardzo dobrze. Okazało się, że będę na kilku ciekawych eventach (o których dowiecie się na dole notki). Dzisiaj mam dla Was mały throwback z Odetchnij Tour w Katowicach. Odetchnij Tour jest trasą Jeremiego i Artura Sikorskich promująca ich drugi album 'Odetchnij'. Akurat Katowicom przypadł zaszczyt otwarcia trasy i to u nas odbył się pierwszy koncert.
Kiedy ogłosili daty długo nie zastanawiałam się nad wyborem biletu. Meet and greet to oczywiste! Teraz problem. Szukanie pozy! Każda fangirl zna ten problem kiedy chce żeby jej zdjęcie było wyjątkowe, ale nie ma pomysłu, a żadna z inspiracji się nie podoba.
Ja ostatnio inspiruję się meet and greet z Dolan Twins (polecam).
Jednak tym razem sama wymyśliłam pozę. Wracałam skądś późnym wieczorem słuchając Nieznajomej. Pierwszy raz wsłuchałam się w refren i stwierdziłam, że zostanę tytułową nieznajomą.
*******
Kiedy wyszłam zza ścianki chłopcy nie byli zbytnio zaskoczeni. Ucieszyli się, przywitaliśmy i zaczęliśmy rozmawiać. Czułam, że trwało to dość długo, ale żadne z nas się tym nie przejmowało. Porozmawialiśmy, więc czas na zdjęcie. Kiedy w końcu pokazałam im co chowam wybuchnęli śmiechem i stwierdzili, że jest to świetna poza i mega im się podoba. Zrobiliśmy zdjęcie i niestety trzeba było się żegnać. To był jeden z moich dłuższych meet and greetow.
Koncert był mega, świetnie się bawiłam,a Chłopcy jak zwykle pozamiatali i dali świetne show.

Mam nadzieję, że nie zanudziłam Was tą historią i będziecie mi towarzyszyć w mojej dalszej przygodzie z blogowaniem. Jeśli się podobało zachęcam do zostawiania komentarzy. 
Peace!

Plany na marzec/kwiecień:
18.03- Countdown Tour, Katowice
22.04- ROOM 94 Poland Tour, Chorzów
28.04- Illuminate World Tour 2017, Manchester
Media:
Instagram: domiskywalker
Snapchat: domiskywalker

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Skywalker na tropie , Blogger