czwartek, 27 października 2016

Trop 3- The Janoskians

Witajcie w nowej notce!!
Plan na nią był inny, ale zdarzyła się dziwna sytuacja, a mianowicie spotkałam JANOSKIANS!!
The Janoskians czyli grupa youtuberow kawalarzy z Australii, którzy odwiedzają Polskę już drugi raz. 
Wynikło to bardzo spontanicznie. Nikt z nas nie przypuszczał, że chłopcy przyjadą  do Polski już we wtorek!!
Długo nie myśląc i znając nazwę hotelu (zobaczyłam ja na snapie jednego z chłopaków) razem z przyjaciółką zamówiłam bilety na pociąg do Warszawy na środę. Show dopiero w czwartek, więc na pewno pójdą zwiedzać. Jak się później okazało, miałyśmy rację.
Gdy już się ogarnęłyśmy złapałyśmy taksówkę, która zawiozła nas pod odpowiedni hotel. Nie minęło 15 minut. Z hotelu wychodzi Jai, Beau i Daniel. Podeszłyśmy do nich pytając jak się mają i jak podoba im się w naszym kraju. Gdy dowiedzieli się, że powinnyśmy być w tym czasie w szkole trochę się zmartwili, ale chwilę później zaczęliśmy się z tego śmiać. Gdy pokazałam Beau mój tatuaż był w największym szoku z całej trójki. Zaczął dopytywać i nie mógł uwierzyć w to co widzi. Pytali nas skąd jesteśmy, jak długo jechaliśmy i czy idziemy na show. Jak powiedziałam, że idę do Krakowa Jai był zdziwiony i zaczął pytać czemu nie mam biletu do Warszawy. Miał chłopak mindfucka. Zrobiliśmy zdjęcia, pożegnaliśmy się i uciekli z powrotem do hotelu. Skip poszedł na siłownię ze swoją dziewczyną, więc zbytnio z nami nie rozmawiał.
Nie minęła chwila i dołączyło do nas kilka dziewczyn. Było dość zimno, więc poszłyśmy usiąść do hotelu. Maksymalnie pięć minut później  naszym oczom ukazał się Luke z aparatem na szyi. Zrobiliśmy zdjęcia i puściliśmy go wolno, bo mówił, że jest głodny.
Nadal nie mogę uwierzyć w to co się stało i że najbardziej spontaniczny plan w moim życiu tak się zakończył.

Zakrywam, bo nie podoba mi się moja mina XDD

Zakrywam twarz, bo nie podoba mi się moja mina xD
 
 
 
 
Mam nadzieję, że nie zanudziłam Was tą historią i będziecie mi towarzyszyć w mojej dalszej przygodzie z blogowaniem. Jeśli się podobało zachęcam do zostawiania komentarzy. 
Peace!
Plany na październik:
28- Another Fail Tour (The Janoskians) Kraków
Media:
Instagram: domiskywalker
Snapchat: domiskywalker

2 komentarze:

Copyright © 2014 Skywalker na tropie , Blogger